YHTEYSTIEDOT

Tornion KaMa-Palvelut

Info / konepaja / tavaran vastaanotto

Lohelankatu 10, 95450 TORNIO
klo. 07.00-15.30

Puh. +358 40 484 0285
henna.tikkala@ka-ma.fi
info@ka-ma.fi

Y-tunnus: 1746234-0

Tornion KaMa-Palvelut

INFO / Maalaamo / tavaran vastaanotto

Tasalankatu 6, 95450 TORNIO
klo. 07.00-15.30

Puh. +358 40 664 3377
laura.marttila@ka-ma.fi
info@ka-ma.fi

Tiia Peräntie
Toimitusjohtaja
Työpäällikkö

Kunnossapito, teräsrakenteet

+358 40 706 7025
tiia.perantie@ka-ma.fi

Aki Marttila
Työpäällikkö

Pintakäsittely

+358 40 509 3089
aki.marttila@ka-ma.fi

Jani Marttila
Työpäällikkö

Kuljetus- ja nostotyöt

+358 400 902 303
jani.marttila@ka-ma.fi

Kari Marttila
Työpäällikkö

Sillankaiteet ja asennustyöt

+358 400 393 089
kari.marttila@ka-ma.fi

Timo Mattila
Markkinointi

markkinointi, kansainväliset hankkeet

+358 40 153 1958
timo.mattila@ka-ma.fi

Laura Marttila
Taloushallinto

Toimisto maalaamo/
tavaran vastaanotto

+358 40 531 2303
laura.marttila@ka-ma.fi

Harri Jaako
Työnjohto

Kunnossapito, teräsrakenteet

+358 40 529 3596
harri.jaako@ka-ma.fi

Miikka Heikkinen
Työnjohto

Nosto- ja asennustyöt

+358 40 556 9413
miikka.heikkinen@ka-ma.fi

Niko Pasma
Työnjohto

Nosto- ja asennustyöt

+358 44 975 4203
niko.pasma@ka-ma.fi

Henna Tikkala
Johdon assistentti

Toimisto konepaja/
tavaran vastaanotto

+358 400 380 765
henna.tikkala@ka-ma.fi

LASKUTUSTIEDOT

Verkkolaskut:
Verkkolaskutusosoite 003717462340
Operaattori Liaison Technologies Oy
Välittäjän tunnus 003708599126

Paperiset laskut:
Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen: Lohelankatu 10, 95450 TORNIO

Sähköpostilaskut:
Sähköpostilaskut tulee lähettää osoitteeseen: tornionkamapalvelut@heeros-invoices-fi.com