KONTAKTA OSS

Tornion Ka-Ma Palvelut

Reception / Kontor / Mottagning av varor

Lohelankatu 10, 95450 TORNEÅ
klo. 06.00-14.30

Henna Tikkala
Puh. +35840484 0285
henna.tikkala@ka-ma.fi

Företagsnummer: 1746234-0

Tornion Ka-Ma Palvelut

Kontor i Måleri / Mottagning av varor

Tasalankatu 6, 95450 TORNEÅ
klo. 06.00-14.30

Laura Marttila
Puh. +358 40 5312303
laura.marttila@ka-ma.fi
info@ka-ma.fi

Kari Marttila
verkställande direktör

ytbehandling, asbestarbeten, metallkonstruktioner, broräcken, underhåll och släpvagnar

+358 400 393 089
kari.marttila@ka-ma.fi

Aki Marttila
arbetsledning

ytbehandling, broräcken
och släpvagnar

+358 40 509 3089
aki.marttila@ka-ma.fi

Jani Marttila
arbetsledning

transport- och lyfttjänster, ytbehandling

+358 400 902 303
jani.marttila@ka-ma.fi

Tiia Peräntie
arbetsledning

underhåll, metallkonstruktioner,
broräcken, släpvagnar,
anbudsbearbetning och offerter

+358 40 706 7025
tiia.perantie@ka-ma.fi

Harri Jaako
arbetsledning

underhåll, metallkonstruktioner,
anbudsbearbetning och offerter

+358 40 529 3596
harri.jaako@ka-ma.fi

FAKTURERING

E-fakturor:

Address för E-fakturering: 003717462340
Operatorn: Liaison Technologies Oy
Medlarens märke: 003708599126

Faktureringsaddress för pappersfakturor:

Tornion KaMa-Palvelut Oy
Lohelankatu 10, 95450 TORNIO
Finland

Fakturor per e-post:

Fakturor per e-post måste skickas till: ostolaskut@ka-ma.fi

Finska företags- och organisationsnummer (Y-tunnus): 1746234-0