YHTEYSTIEDOT

Tornion KaMa-Palvelut

Info / toimisto / tavaran vastaanotto

Lohelankatu 10, 95450 TORNIO
klo. 07.00-15.30

Henna Tikkala
Puh. +35840484 0285
henna.tikkala@ka-ma.fi

Y-tunnus: 1746234-0

Tornion KaMa-Palvelut

Maalaamo / tavaran vastaanotto

Tasalankatu 6, 95450 TORNIO
klo. 07.00-15.30

Laura Marttila
Puh. +358 40 5312303
laura.marttila@ka-ma.fi
info@ka-ma.fi

Kari Marttila
toimitusjohtaja

Hiekkapuhallus, maalaus, asbestityöt, metallirakenteet, sillankaiteet, kunnossapito ja peräkärryt

+358 400 393 089
kari.marttila@ka-ma.fi

Aki Marttila
työpäällikkö

Hiekkapuhallus, maalaus, sillankaiteet ja peräkärryt

+358 40 509 3089
aki.marttila@ka-ma.fi

Jani Marttila
työpäällikkö

Kuljetus- ja nostotyöt, hiekkapuhallus ja maalaus

+358 400 902 303
jani.marttila@ka-ma.fi

Tiia Peräntie
työpäällikkö

Kunnossapito, metallirakenteet, sillankaiteet, peräkärryt, tarjouslaskenta

+358 40 706 7025
tiia.perantie@ka-ma.fi

Harri Jaako
työjohto

Kunnossapito, metallirakenteet, tarjouslaskenta

+358 40 529 3596
harri.jaako@ka-ma.fi

LASKUTUSTIEDOT

Verkkolaskut:
Verkkolaskutusosoite 003717462340
Operaattori Liaison Technologies Oy
Välittäjän tunnus 003708599126

Paperiset laskut:
Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen: Lohelankatu 10, 95450 TORNIO

Sähköpostilaskut:
Sähköpostilaskut tulee lähettää osoitteeseen: ostolaskut@ka-ma.fi